Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Trasy rekreacyjne

 

Świat byłby piękniejszy, gdyby poruszanie się z białą laską po mieście mogło dostarczyć nie tylko codziennych frustracji, ale i satysfakcji i pożytku. Chcielibyśmy wychodzić w przestrzeń miasta nie tylko z przymusu, ale i dla przyjemności. Dlatego na tej stronie chcemy opisywać trasy, którymi można chodzić dla przyjemności.

Co więcej, wiemy wszyscy, że kto się nie rusza, nie chodzi, nie ćwiczy, nie oddycha świeżym powietrzem, ten gnuśnieje, blednie i ryzykuje chorobami serca i układu ruchu . Osobom niewidomym dużo trudniej dbać o kulturę fizyczną i regularnie zażywać spacerów. Dlatego opisywanie i udostępnianie sobie nawzajem tras rekreacyjnych wydają nam się szczególnie ważne.

W Gdyni jest wiele miejsc i tras atrakcyjnych, ciekawych i przyjemnych, na przykład: na Molo południowym, Bulwarze Nadmorskim, na Kamiennej Górze, w Śródmieściu, w Orłowie, w gdyńskich lasach. To, że czasem trudno do nich dotrzeć, nie powinno nas zniechęcać – przeciwnie: jeśli tylko da się tam dojść, należy to opisać, by także inni mogli cieszyć się takimi miejscami.

 

Bulwar Nadmorski – dojście z Dworca PKP prawą stroną ulicy 10 Lutego i aleją Topolową

 

 Pobierz opis trasy w preferowanym dla siebie formacie(kliknij prawym klawiszem myszy i z menu kontekstowego wybierz: zapisz jako, lub zapisz link jako, lubteż zapisz element docelowyjako):

*.rtf

*.txt

*.pdf

*.mp3

 


 

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
301149