Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!


Podziękowanie za 1%

Podziękowanie za 1% . 2018-11-20 08:49.
Zmień wielkość czcionki...

 

 

Sama wrażliwość to za mało, żeby pomóc

niezbędne jest konkretne działanie…

 

 

Szanowni Państwo!

 

W imieniu Podopiecznych oraz Zarządu Fundacji składamy gorące podziękowania Państwu, którzy  obdarzyli nas zaufaniem i przekazali 1% podatku na rzecz Naszej Fundacji.

 

Przekazane środki finansowe z różnych stron Polski utwierdzają nas w przekonaniu, że nie brakuje ludzi wrażliwych, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.

Pozyskane środki finansowe zostaną wykorzystane zgodnie ze statutowymi celami organizacji i przeznaczone na pomoc osobom Niewidomym i niedowidzącym. To właśnie tacy ludzie jak Państwo, dają drugiemu człowiekowi słabszemu i choremu, nadzieję i miłość i godne życie.

Dziękujemy za wspieranie naszej misji. Dzięki Państwu otrzymujemy zastrzyk nadziei i nowej energii do działania na rzecz bardzo potrzebujących naszego wsparcia osób!

Fundacja istnieje dzięki Waszej hojności!

 

 

Nasze serca pełne są wdzięczności za to, że służba innym ludziom, ludziom cierpiącym znajduje Państwa zrozumienie i wyraża się konkretnym działaniem. Dziękujemy za wielkie i wrażliwe serce i życzymy dużo zdrowia i pomyślności na każdy dzień życia.

 

Będziemy Państwu wdzięczni za pamięć i wsparcie w formie 1% podatku w przyszłym roku podatkowym.

 

 

Z wyrazami wielkiej wdzięczności

 

Zarząd Fundacji „Zmiany”

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

butonline

Czym jest Audiodeskrypcja?
 
jak często zauważasz niepełnosprawnych?
 
Dlaczego Twoim zdaniem osoby niepełnosprawne mają problem z podjęciem zatrudnienia
 
Odsłon : 728732