spraw. z działalności oddziału fundacji zmiany w miesiącu grudniu 2015 r.

spraw. z działalności oddziału fundacji zmiany w miesiącu grudniu 2015 r.. -0001-11-30 00:00.

Oddział Fundacji „Zmiany”

Grudziądz

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI ODZDZIAŁU FUNDACJI „ZMIANY”

W MIESIĄCU GRUDNIU 2015 r.

Dnia 12-go grudnia w Oddziale Fundacji w godzinach 11.00 -15.00 odbyło się wigilijne spotkanie współzałożycieli,  proboszcza parafii, w której mieści się Oddział Fundacji

z siedemnaściorgiem podopiecznych i ich rodzinami. Tradycyjnie już każdy z uczestników przygotował jakąś wigilijną potrawę. Zebrani podzielili się opłatkiem, złożyli sobie wzajemnie życzenia świąteczne, śpiewali wspólnie kolędy. Dzieci szukały Mikołaja , otrzymały piękne prezenty.  Spotkanie upłynęło w szczerej, miłej i radosnej świątecznej atmosferze.

Grudziądz, dn. 31.12.2015 r.                                               Kierownik Oddziału: M. Mazikowska