spraw. z działalności oddziału fundacji zmiany w miesiącu lipcu 2015 r.

spraw. z działalności oddziału fundacji zmiany w miesiącu lipcu 2015 r.. -0001-11-30 00:00.

Oddział Fundacji „Zmiany”

Grudziądz

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI ODZDZIAŁU FUNDACJI „ZMIANY”

W MIESIĄCU LIPCU 2015 r.

Dnia 25-go lipca kierownik Oddziału Fundacji  uczestniczyła z sześciorgiem dzieci i ich opiekunami odbywającym się na Błoniach Nadwiślańskich Ogólnopolskim Festiwalu Baniek Mydlanych.

Oprócz uczestniczenia w pokazie przepięknych bajek, podopieczni i ich opiekunowie udali się na długi spacer. Kierownik zafundowała swoim milusińskim poczęstunek – pyszne frytki i zapiekanki.

Wspólnie spędzony dzień minął uczestnikom spotkania w miłej, radosnej atmosferze. Cel, jakim jest wzajemne wspieranie się członków Oddziału, integracja grupy  uważam za  zrealizowany w 100 % .

Grudziądz, dn. 31.07.2015 r.                                               Kierownik Oddziału: M. Mazikowska