Misja Fundacji

Misja Fundacji. 2012-02-17 19:01.

Nadrzędną misją Fundacji "Zmiany" jest wspieranie, osób niepełnosprawnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym:

• · W zakresie rehabilitacji zawodowej, społecznej i medycznej,

• · Udzielanie pomocy osobom niezdolnym do samodzielnej egzystencji, w szczególności ze względu na wiek,

• · Pomoc w uczestniczeniu w życiu społecznym i kulturalnym, a także opieka nad takimi osobami,

· Misją Fundacji "Zmiany" jest również stworzenie osobom zaangażowanym w nasze działania warunków dla partnerskiej współpracy oraz wszechstronnego rozwoju zawodowego.