31.08.2015

31.08.2015. -0001-11-30 00:00.

Tech Klub

Już w środę odbędzie się pierwsze powakacyjne spotkanie TechKlubów, znanych i lubianych wydarzeń technologicznych. I chociaż tradycyjnie odbywają się one w 16 miastach Polski, tym razem będzie inaczej.

Tym razem nadajemy globalnie.

Każdy, kto miał styczność z terminem "webinarium" domyśla się już pewnie, o co chodzi. Tym, którym pojęcie to jest obce, spieszymy z wyjaśnieniem - wrześniowy TechKlub odbędzie się w sieci i będzie transmitowany za pośrednictwem Internetu. Zatem, aby wziąć w nim udział, wystarczy mieć komputer, tablet lub smartfon z dostępem do sieci. Niezależnie od miejsca zamieszkania!