TechKlub Gdynia #11

TechKlub Gdynia #11 . -0001-11-30 00:00.

Kolejne już 11  spotkanie w tech klubie

Program:

Spotkanie TechKlub Gdynia #11!

1. "Wstęp" - Filip Jędruch - Koordynator TechKlubu Gdynia

2. "Podstawy komunikacji wizualnej" - Malwina Gruszecka - Studio Graficzne Pawie Oko

3. "EPUaP - bezpłatny podpis elektroniczny" - Artur Rajkowski - Fundacja Pokolenia

4. "Innowacyjne praktyki programów grantowych na przykładzie Funduszu Akumulator Społeczny" - Artur Rajkowski - Fundacja Pokolenia

5. "Część Networkingowa!" - pora na dyskusję, pytania i odpowiedzi

Sieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. "Nowe Technologie Lokalnie" realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce (Kraków, Gdynia, Wrocław, Poznań, Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Biała Podlaska, Szczecin, Białystok, Suwałki, Zielona Góra, Gliwice, Kielce, Lublin, Łódź) każdego miesiąca odbywają się spotkania, które podejmują kwestie wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji.