Spraw. Oddziału w Grudziądzu Fundacji „Zmiany”, Czerwiec 2014 r.

Spraw. Oddziału w Grudziądzu Fundacji „Zmiany”, Czerwiec 2014 r.. 2016-09-09 07:31.

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI ODZDZIAŁU FUNDACJI „ZMIANY”

W MIESIĄCU CZERWCU 2014 r.

14.06.2014 – Spotkanie urodzinowe

Dnia 14-go czerwca podczas spotkania grupy muzycznej, w siedzibie Oddziału odbyło się małe przyjęcie urodzinowe jednej z dziewczynek. Agatka otrzymała urodzinowy prezent, piękny piórnik z wyposażeniem. Spotkanie odbyło się przy kawie i smacznym cieście upieczonym przez mamę dziewczynki.

28.06.2014 – Obchody 25-lecia Kapłaństwa proboszcza Parafii Niepokalanego Serca NMP

Podczas mszy św. o godz. 10.30, dzieci z grupy muzycznej zaśpiewały dla księdza piękną pieśń, wraz z kierownikiem Oddziału- panią Mariolą Mazikowską wręczyły kwiaty i prezent. Po południu proboszcz zaprosił na jubileuszowo-imieninowo-urodzinową uroczystość przy cieście i kawie podopiecznych Oddziału Fundacji wraz z opiekunami.

Grudziądz, dn. 30.06.2014 r.
Kierownik Oddziału: M. Mazikowska