Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!


Kolejne otwarte spotkania technologiczne! Najbliższe - TechKlub Gdynia #6 już 03.09

Kolejne otwarte spotkania technologiczne! Najbliższe - TechKlub Gdynia #6 już 03.09. 2014-08-27 11:00.
Zmień wielkość czcionki...

Kolejne otwarte spotkania technologiczne! Najbliższe - TechKlub Gdynia #6 już 03.09!
Serdecznie zapraszamy do udziału w szóstym spotkaniu gdyńskiego TechKlubu - będziemy rozmawiać o blogach i komunikacji z mediami!

Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsce jest ograniczona!
Zarejestruj się teraz: Klikając tutaj!

Sieć TechKlubów działająca w ramach programu Nowe Technologie Lokalnie to miejsce spotkań stworzone specjalnie dla organizacji trzeciego sektora, biznesu i przedstawicieli środowisk akademickich. W ramach spotkań klubu poruszane będą zagadnienia związane z wykorzystaniem najnowszych technologicznych trendów w ramach działania organizacji pozarządowych.

Spotkajmy się 3.09.2014 o 17:00 w Sali Piaskowej Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni (Aleja Zwycięstwa 96/98)! Gwarantujemy, że nie będą Państwo zawiedzeni! Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, skorzystania z okazji do networkingu, poznania nowych perspektyw, lub podzielenia się wiedzą i doświadczeniami z innymi uczestnikami.

Rezerwacji bezpłatnego biletu dokonuje się klikając w poniższy przycisk, który przekieruje Państwa do strony wydarzenia na portalu Evenea. Znajdą tam Państwo również plan ramowy i krótkie biogramy prelegentów.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

butonline

Czym jest Audiodeskrypcja?
 
jak często zauważasz niepełnosprawnych?
 
Dlaczego Twoim zdaniem osoby niepełnosprawne mają problem z podjęciem zatrudnienia
 
Odsłon : 728781