Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!


tech klub gdynia #4

tech klub gdynia #4. 2018-11-20 08:23.
Zmień wielkość czcionki...

 

 

Już 7 maja odbędzie się czwarte z kolei  spotkanie w ramach TechKlub Gdynia! Odbędzie się ono w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym! Zaczynamy o godzinie 17:00!

Będziemy Tam....!

O TechKlubach
Sieć TechKlubów to nowa inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. "Nowe Technologie Lokalnie" realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Kraków, Gdynia, Wrocław, Poznań, Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Biała Podlaska - to miasta, w których od lutego co miesiąc odbywać się będą spotkania przedstawicieli organizacji pozarządowych. NGOsy, jak również przedstawiciele lokalnego biznesu, samorządu czy świata nauki pod okiem Lidera TechKlubu rozmawiać będą na temat technologii i tego jak można je wykorzystywać, aby praca we własnej organizacji stawała się lepsza i wydajniejsza. To szansa by dowiedzieć się czegoś ciekawego, nawiązać kontakty i być może rozwiązać, nurtujący naszą organizację, problem z zakresu nowoczesnych technologii! 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

butonline

Czym jest Audiodeskrypcja?
 
jak często zauważasz niepełnosprawnych?
 
Dlaczego Twoim zdaniem osoby niepełnosprawne mają problem z podjęciem zatrudnienia
 
Odsłon : 728702