Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Zasady Działania

Fundacja została Stworzona przez osoby niepełnosprawne, z myślą o integracji społecznej oraz aktywizacji zawodowej osób posiadających podobne problemy, Będzie ona, w ramach swojej działalności statutowej, rozwijała współpracę z instytucjami opieki społecznej z terenu Trójmiasta, z organizacjami pozarządowymi posiadającymi podobny profil działania, w szczególności z Polskim Związkiem Niewidomych oraz Stowarzyszeniem Przyjaciół Integracji.

Fundacja prowadzi swą działalność na zasadzie "non profit".

LOGO Bazy map200x149

Odsłon artykułów: