This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Współpraca

Indywidualne podejście do każdego projektu, jest dla nas strategicznie ważne. Sprawnakomunikacjapomiędzywspółpracownikami idobraznajomośćproblemów naszych podopiecznych, gwarantują wysoki poziom świadczonych usług oraz ich adekwatność do potrzeb beneficjentów.
Udzielając wsparcia szczególny nacisk kładziemy na uwzględnienie indywidualnych potrzeb konkretnych osób.

Stale współpracujemy z:

• Polskim Związkiem Niewidomych - Koło w Gdyni,
  • Stowarzyszeniem " Flandria" w Gdyni,
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji Oddział w Gdyni,
  • Fundacją " Niesiemy Pomoc".
  • Stowarzyszenie :Stokrotka.

Zrealizowaliśmy projekty m. in. dla:

• Spółdzielnii Inwalidów "Współpraca", ZPChr,
  • POLMARCO S.A. , ZPChr,
  • KOMERS - INTERNATIONAL S.A. , ZPChr.

LOGO Bazy map200x149

Odsłon artykułów: