Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Misja fundacji

Nadrzędną misją Fundacji "Zmiany" jest wspieranie, osób niepełnosprawnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym:

• · W zakresie rehabilitacji zawodowej, społecznej i medycznej,

• · Udzielanie pomocy osobom niezdolnym do samodzielnej egzystencji, w szczególności ze względu na wiek,

• · Pomoc w uczestniczeniu w życiu społecznym i kulturalnym, a także opieka nad takimi osobami,

· Misją Fundacji "Zmiany" jest również stworzenie osobom zaangażowanym w nasze działania warunków dla partnerskiej współpracy oraz wszechstronnego rozwoju zawodowego.

LOGO Bazy map200x149

Odsłon artykułów: