This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Misja fundacji

Nadrzędną misją Fundacji "Zmiany" jest wspieranie, osób niepełnosprawnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym:

• · W zakresie rehabilitacji zawodowej, społecznej i medycznej,

• · Udzielanie pomocy osobom niezdolnym do samodzielnej egzystencji, w szczególności ze względu na wiek,

• · Pomoc w uczestniczeniu w życiu społecznym i kulturalnym, a także opieka nad takimi osobami,

· Misją Fundacji "Zmiany" jest również stworzenie osobom zaangażowanym w nasze działania warunków dla partnerskiej współpracy oraz wszechstronnego rozwoju zawodowego.

LOGO Bazy map200x149

Odsłon artykułów: